Υπνόσακος μονός, υψηλής θερμομόνωσης και άνεσης και πολύ υψηλής αντοχής. -Το εξωτερικό υλικό του προσδίδει μεγάλη αντοχή για σκληρή χρήση, για συνεχή ταξίδια, σε χώρους αεροδρομίων και σε καταστρώματα πλοίων. -Εσωτερικό υλικό: 240Τ Microfiber για εξαιρετική άνεση και ευχάριστη μαλακή αίσθηση, για δροσιά το καλοκαίρι και ζέστη το χειμώνα. -Compression bag: Το μέγεθος της συσκευασίας τον καθιστά πολύ μικρό, καταλαμβάνει ελάχιστο χώρο. Διαστάσεις: 220 x 75 cm.Θερμοκρασία: 0°C - 18°C.Τύπος: Σχήματος "L".Εξωτερικό ύφασμα: Polyester 260 T Ripstop.Εσωτερικό ύφασμα: 240T Soft Microfiber.Γέμιση: Dural 3M Microfiber 80gr.Βάρος: 600gr.Χρώμα: Κόκκινο/Γκρι.
|