Κουπί καγιάκ μονοκόμματο 219cm. -Eνα ανθεκτικό κουπί αλουμινίου ιδανικό για επαγγελματική χρήση. -Μονοκόμματο για μεγαλύτερη σταθερότητα και απόδοση. -Το κουπί αυτό έχει κλίση 30° η οποία βοηθάει στην ταχύτητα της κάθε κουπιάς καθώς η λεπίδα που είναι εκτός νερού δεν φέρει αντίσταση στον αέρα. -Aξονας αλουμινίου. -Λεπίδες πολυπροπυλενίου με ενίσχυση από υαλοΰφασμα. -Λαβή στο ένα χέρι για καλύτερο κράτημα. -Aνετο και αντιολισθητικό κράτημα. Συνολικό μήκος: 219 cm.Διάμετρος άξονα: 30mm.Χρώμα: Μαύρο.
|